juuli 2, 2019

Tehtud tööd

MILO moodulkatlamaja

MILO katlamaja puhul on hästi näha, et merekonteinerid sobivad tõesti igaks otstarbeks. Klient soovis kortermajale katlamaja ning teie ees on nüüd lõpptlemus! Oleme meie rahul ning soojas terve kortermajatäis inimesi tänu praktilisele katlamaja-lahendusele. 

Vaata veel pilte siit:

MILO garaaž

MILO garaaž on meie esimene moodulhoone. Kui senimaani oli meie eesmärk valmistada hooneid merekonteineritest, siis nüüd pakume enda klientidele laiemat valikut. Moodulhoonete puhul on suur pluss nende laius, mis annab võimaluse sinna sisse paigutada näiteks auto. Nagu ka meie teiste toodete puhul, saab antud hoonet transportida kergelt ning just siis kui endale sobib. Pildid annavad aimu, et lisaks suurele, tõstetavale garaažiuksele on sinna sisse paigutatud ka mugav väiksem uks. 

Vaata veel pilte siit:

MILO kontor

MILO kontor valmis kliendi soovi järgides, milleks oli suurema kontoripinna vajadus. MILO kontor on valminud neljast 40′ HC konteinerist, mis on üksteisega küljeti ühendatud. Hoone sisse soovis klient lisaks kahte väiksemat ruumi: ühte, kus oleks hea klientidega suhelda ning teist, milles oma töötajad saavad ka puhkepause veeta. Kontor on väljast kaetud RAL 1023 (Traffic Yellow) värviga, mis antud ettevõtte firmamärgiga kokku sobib, et seda oleks juba kaugelt ära tunda. Sisse on paigaldatud kandepostid, mis on vajalikud, kui mitu konteinerit üksteisega ühendada. 

Allpool nähtavate piltide ajaks on veel puudu klaasist sisekontor ning terrass. Hoiame kursis, kuidas päris lõpptulemus välja näeb! Põnev! 

MILO baar

MILO baar sündis koostöös kliendiga, kes soovis endale kiiresti ja korralikult koheselt kasutuselevõetavat ja transporditavat hoonet. Leidsime inspiratsiooni internetiavarustest ja sobitasime nii seest kui väljast detailid täpselt selle järgi, kuidas kliendil seda vaja oli. Selle konkreetse kliendi puhul oli tähtis reklaamipind. Nii on baaris sees näiteks valgusriba, millele reklaami peale panna, üleval katusel lahtiklapitav metallkonstruktsioon, millele vajadusel samuti reklaami kinnitada ja muidugi sobib selleks ka baariesine sein. 

Iga meie poolt ehitatava hoone puhul arvestame kliendi soovidega. Meil puuduvad kindlad mudelid, sest arvame, et igal kliendil on oma kindlad ettekujutused ja vajadused, millega meie arvestame.

English