2. juuli 2019

Tehtud tööd

Pärnu Lahe Rotary klubi projekt "Erivajadustele avatud Pärnu rand"

Kahest merekonteinerist ehitatud erivajadustega riietusruum Pärnu rannas. 

Merekonteinerist 30 m2 elamu

Klient soovis aastaringseks elamiseks väikeelamut, mille alusmaterjaliks on üks 40HC tüüpi merekonteiner.
Kuna projekt nägi ette, et tegemist on kahe 6 m pikkuse mooduliga, mille pikiküljed puutuvad kokku nihkega, siis lõikasime 12-meetrise konteinermooduli kaheks. Sellega vältisime kahe eraldi mooduli soetamist, mis oleks läinud kliendile tunduvalt kallimaks.
 
Välisviimistlustööd teostab klient ise.

Kiosk-välibaar

Tellija soovil teostasime kiosk-välibaari ehituse, kus meie ülesandeks olid lõike ja keevitustööd. Nagu meil juba kombeks on, siis luukide raami täitena kasutasime ära konteineri enda lainelise seinamaterjali. Lõplikud sisetööd ja välisviimistluse soovib klient ise teha.

Küttekeskus - moodulkatlamaja

MILO ehitatud katlamaja puhul on hästi näha, et merekonteinerid sobivad tõesti igaks otstarbeks. Klient soovis kortermajale katlamaja ning teie ees on nüüd lõpptlemus! Oleme meie rahul ning soojas terve kortermajatäis inimesi tänu praktilisele katlamaja-lahendusele. 

Garaaž

MILO garaaž on meie esimene moodulhoone. Kui senimaani oli meie eesmärk valmistada hooneid merekonteineritest, siis nüüd pakume enda klientidele laiemat valikut. Moodulhoonete puhul on suur pluss nende laius, mis annab võimaluse sinna sisse paigutada näiteks auto. Nagu ka meie teiste toodete puhul, saab antud hoonet transportida kergelt ning just siis kui endale sobib. Pildid annavad aimu, et lisaks suurele, tõstetavale garaažiuksele on sinna sisse paigutatud ka mugav väiksem uks. 

Kontoriruumid

Moodulitest kontor valmis kliendi soovi järgides, milleks oli suurema kontoripinna vajadus. LONGO kontor on valminud neljast 40′ HC konteinerist, mis on üksteisega küljeti ühendatud. Hoone sisse soovis klient lisaks kahte väiksemat ruumi: ühte, kus oleks hea klientidega suhelda ning teist, milles oma töötajad saavad ka puhkepause veeta. Kontor on väljast kaetud RAL 1023 (Traffic Yellow) värviga, mis antud ettevõtte firmamärgiga kokku sobib, et seda oleks juba kaugelt ära tunda. Sisse on paigaldatud kandepostid, mis on vajalikud, kui mitu konteinerit üksteisega ühendada. 

Välibaar

Välibaar sündis koostöös kliendiga, kes soovis endale kiiresti ja korralikult koheselt kasutuselevõetavat ja transporditavat hoonet. Leidsime inspiratsiooni internetiavarustest ja sobitasime nii seest kui väljast detailid täpselt selle järgi, kuidas kliendil seda vaja oli. Selle konkreetse kliendi puhul oli tähtis reklaamipind. Nii on baaris sees näiteks valgusriba, millele reklaami peale panna, üleval katusel lahtiklapitav metallkonstruktsioon, millele vajadusel samuti reklaami kinnitada ja muidugi sobib selleks ka baariesine sein. 

Iga meie poolt ehitatava hoone puhul arvestame kliendi soovidega. Meil puuduvad kindlad mudelid, sest arvame, et igal kliendil on oma kindlad ettekujutused ja vajadused, millega meie arvestame.

Toila Noortekeskus

Noortekeskus on ehitatud 6×2,5m 20DC merekonterinerist. Mooduli ühest küljest osale konstrueerisime üles klapitava terrassi, lisaks on moodulmaja seest pääs katuseterrassile.

TOILA NOORTEKESKUS

PADELSTAR

Brändingu moodul

Tellija soovis brändingu esitlusmoodulit – festivali lounge, mida oleks kerge võtta kaasa erinevatele üritustele. Üks lähteülesanne oli ka see, et moodul oleks võimalikult avatud. Selleks sai tehtud moodulile üks pikikülg täies ulatuses avatav, et tekiks terass. Avatavat küljeosa tõstab ja langetab elektrivints. Veel sai moodulisse paigutatud väike laoruum, mida esmapilgul pole isegi märgata ja mis sulandub sisustusega kokku. Avatud külge ja terassi katab suur markiis.
Mooduli aluspõhjaks kasutasime 20-jalast (6 m) merekonteinerit.