14. dets. 2017

Professionaalne kasutus

Individuaalne kohvik / baar

5/5

MILO kohvikulahendusel on mitu pooltargumenti. Esiteks on konteiner robustne, mis tagab stabiilsuse ja ilmastikutingimustele vastupidavuse. Teiseks ei ole konteinerelamute puhul vaja ehitusluba. Kui on soov kohvikut hoida lahti vaid suvekuudel, siis saab selle talvekuudel hoiule transportida. MILO kohvikut ei pea hoidma ühes kohas, vaid seda saab alati atraktiivsemasse ja kasumlikumasse paika toimetada, kui selleks peaks vajadus tekkima.

MILO lahenduse puhul on kohvikul rõdu, millel istudes on kuumadel suvekuudel mõnus aega veeta ning lisaks terrass, mis leevendab ruumipuudust. Terassi on võimalik automatiseeritult üles ja alla liigutada.

Lase ka enda fantaasial lennata ning anna meile oma individuaalsetest soovidest teada. Koos leiame õige lahenduse!

Praktiline ja stiilne müügikiosk

5/5

MILO müügikioski puhul on tegemist stiilse ja praktilise lahendusega, milles tunneb end hästi nii teenindaja kui ka sisseoste tegev klient selle ees. Kioskit on võimalik kasutada nii suvel kui ka talvel. Teenindaja saab kioskisse siseneda mugavalt ehitise taga asuvast uksest ning teenindamine toimub hoone ees asuvast suurest avast. Konteinerist kiosk pakub silmailu ning parim selle juures on see, et vajadusel saab kioskit äärmiselt lihtsalt ja kergelt teisaldada. 

Pilkupüüdev büroo või pood

5/5

MILO professionaalse kasutuse kategoorias on kirss tordil meie multifunktsionaalne büroo või miks ka mitte pood.  Tänu konteinerelamute laialdastele kasutamisvõimalustele saame olenevalt vajadusest muuta ruumi sisearhitektuuri. Saame sisse ehitada sobiva disainiga tualettruumid või hoopis proovikabiinid. Täpselt nii nagu klient soovib.

Avar sisekujundus ja suured aknad annavad ruumile valgust ja soojust.

Vaata ka meie teisi tooteid: