Milline näeb välja konteinerist hoone ehitus? Pilk kulisside taha.

Konteinerist hoone ehitus ei erine tavaehitusest väga palju, kuid selle puhul siiski on nii mõnigi trikk ja nipp, mida tuleb kindlasti jälgida, et ümberehitatud hoone kaua kestaks. Konteinerelamul on palju plusse: 

  1. Konteinerid on kergesti teisaldatavad, seega kui otsustate ehitada ühest konteinerist näiteks suvila või oma ettevõttele baari/kohviku, siis kolimisel saab selle lihtsalt konteinerveoki peale tõsta ja soovitud asukohta transportida. 
  2. Konteinerid on oma algse olemuse poolest väga  ning kannatavad palju välja.
  3. Konteinereid liigub üle maailma väga palju ringi ning tihtipeale võivad nad seisma jääda. Vältimaks liigset reostust, aitame meie koos Teiega nende ümberehitamisel ja uuskasutades maailma natukenegi puhtamana hoida. 
  4. Konteinerist hoone valmib kiiremini kui tavaehitis. Pole vajadust näiteks vundamenti valada, katust paigaldada ning muid standardhoone ehitusel vajalikke samme teha. 

Milline näeb siis välja konteineri ehitus? 

Päris samm-sammult juhendit siit ei leia, kuid ehk aitab esmamulje saamisele kaasa. Kui Teil on ettekujutus olemas, mida soovite ehitada, siis räägime nii soovitud ja vajalikud ehitusmaterjalid läbi ja otsustame, milline lahendus jus Teie hoone eesmärgile kõige sobivam on.

Esimene samm on siiski alati konteinerite valik. Meie soovitame uuskasutuse eesmärgil valida just kasutatud konteinerid, mis on lisaks ka soodsam valik. Hetkel on muidugi ehitusmaterjalide turul raskem leida suurt valikut, kuid see loodetavasti siiski mööduv nähtus.

Järgmisena otustame, milliste materjalidega soojustame ja viimistleme konteinerit nii seest kui väljast. Valik on suur ja võimalused (peaaegu) lõpmatud. Väljast on võimalik konteiner katta kas värviga või hoopis puiduga, pärast mida ei ole enam arugi saada, et tegemist on konteineriga, aga siiski jäävad konteineri head omadused pidama (kerge transport ja vastupidav olemus). Lisaks tuleb otsustada, kuhu ja milliseid aknaid ja uksi paigaldada. 

Lõpptulemus sõltub just Teie soovist ja vajadusest. Konteineri ehituse ajaks (olenevalt selle suurusest) võiks arvestada umbes 2 kuud alates lepingu allkirjastamisest. Kui tegemist on mitmest konteinerist kokkuehitatud lahendusega, siis toimub ehitus kliendi soovitud asukohas, ühest konteinerist ehitatud lahenduse ehitame enda tootmispaigas. Juhul kui ehitus ei toimu kliendi silme all, siis sadame soovi korral fotomaterjali ehitusetappidest, et klienti ehitusega kursis hoida. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

English