Milline näeb välja konteinerist hoone ehitus? Pilk kulisside taha.

Konteinerist hoone ehitus ei erine tavaehitusest väga palju, kuid selle puhul siiski on nii mõnigi trikk ja nipp, mida tuleb kindlasti jälgida, et ümberehitatud hoone kaua kestaks. Konteinerelamul on palju plusse: 

  1. Konteinerid on kergesti teisaldatavad, seega kui otsustate ehitada ühest konteinerist näiteks suvila või oma ettevõttele baari/kohviku, siis kolimisel saab selle lihtsalt konteinerveoki peale tõsta ja soovitud asukohta transportida. 
  2. Konteinerid on oma algse olemuse poolest väga vastupidavad ning kannatavad palju koormust välja.
  3. Konteinereid liigub üle maailma väga palju ringi ning tihtipeale võivad nad seisma jääda. Vältimaks liigset reostust, aitame meie koos Teiega nende ümberehitamisel ja uuskasutades maailma natukenegi puhtamana hoida. 
  4. Konteinerist hoone valmib kiiremini kui tavaehitis. Pole vajadust vundamenti teha, katust paigaldada ning muid püsiehitiseks vajalikke samme teha. 

Milline näeb siis välja konteineri ehitus? 

Päris samm-sammult juhendit siit ei leia, kuid ehk aitab esmamulje saamisele kaasa. Kui Teil on ettekujutus olemas, mida soovite ehitada, siis räägime nii soovitud ja vajalikud ehitusmaterjalid läbi ja otsustame, milline lahendus just Teie hoone eesmärgile kõige sobivam on.

Esimese sammuna ootame Teie nägemust, kas käsitsi või arvutis tehtud pealtvaate kavandina, kuhu on märgitud vaheseinad, uksed-aknad, tarbevee ja elektritarvikute asukohad.

Järgmine samm on konteinerite valik. Meie soovitame uuskasutuse eesmärgil valida just kasutatud konteinerid, mis on samas ka soodsam valik. 

Seejärel otsustame, milliste materjalidega soojustame ja viimistleme konteinerit nii seest kui väljast. Valik on suur ja võimalused (peaaegu) lõpmatud. Nii seest kui väljast on võimalik konteiner katta või viimistleda mis iganes materjalide ja värvidega. 

Lõpptulemus sõltub just Teie soovist ja vajadusest. Konteineri ehituse ajaks (olenevalt selle suurusest) võiks arvestada umbes 2 kuud alates lepingu allkirjastamisest. Kui tegemist on mitmest konteinerist kokkuehitatud lahendusega, siis võib toimuda ehitus ka kliendi soovitud asukohas, ühest konteinerist ehitatud lahenduse ehitame alati enda tootmispaigas. 

Konteinermaja maksumuseks tuleb arvestada alates 1000 € /1 m2 kohta.