Appi, see juhtus! MILO ja moodulid?

MILO alustas enda teekonda merekonteinerite tootjana, kuid mida aeg edasi, siis mõlkusid mõtted ikka ka selles suunas, et pakkuda enda klientidele siiski veel enamat ning nüüd olemegi sealmaal, et…

MILO tootevalikusse lisandusid moodulhooned!

Mis nende moodulite puhul siis nii teistmoodi ikka on merekonteineriga võrreldes, sa küsid? Nende mõõdud (!) on vastus. Kui merekonteinereid ehitatakse kindlates mõõtudes, siis mooduleid saab valmistada just täpselt selles mõõdus nagu neid vaja on! Alles jääb aga mõlema tähtis omadus, et neid saab kergesti ühest kohast teise transportida. 

Vaata vaid seda pilti:

Nagu näha, siis tänu laiemale laiusele mahub siia kenasti peitu Sinu auto näiteks. Selle variandi puhul ongi tegemist garaažiga ning siia mahub tõesti ilusti üks tavamõõdus auto ära. Vaadates tänast ilma (23.11.2022) oleks meist vast enamus õnnelik, kui saaks masina külma ja lume eest varju panna. Siin on sinu võimalus!

Muidugi ei anna moodulitest teha vaid garaaži. Mul on sulle veel üks tore uudis – moodulitest annab teha nii palju rohkemat! Siin on aga vaja sinu loovust! Kirjuta meile oma ideega ning mõtleme veel midagi välja, mida selle võimalusega peale hakata!

Helista Rahelile numbril 56266576 või kirjuta meil (see on isegi parem, nii on meil kohe kirjalikult kõik andmed olemas) aadressile rahel@milo.ee

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

English