detsember 14, 2017

Professionaalne kasutus

Individuaalne kohvik / baar

5/5

MILO lahendusega kohvikul on mitu poolt argumenti. Esiteks juhime tähelepanu konteineri robustsusele. Teiseks ei ole konteinerelamute puhul vaja ehitusluba. Kui on soov kohvikut näiteks hoia lahti vaid suvekuudel, siis saab selle talvekuudel transportida hoiule. Samuti ei pea MILO kohvikut hoidma ühes kohas vaid seda saab alati lukratiivsemasse paika toimetada, kui selleks peaks vajadus tekkima.

Meie lahenduse puhul on kohviku peal rõdu, millel kuumadel suvekuudel mõnusalt aega veeta ning lisaks terrass, mis tekitab veel omakorda ruumi juurde.

Terassi on võimalik automatiseeritult ülesse ja alla liigutada.

Lase ka enda fantaasial lennata ning anna meile oma individuaalsetest soovidest teada. Koos leiame õige lahenduse. 

Praktiline ja stiilne müügikiosk

5/5

MILO müügikioski puhul on tegemist stiilse ja praktilise lahendiga, milles tunneb end hästi nii teenindaja kui ka klient selle ees. Kioskit on võimalik kasutada nii suvel kui ka talvel. Teenindaja saab kioskisse sisse mugavalt elamu tagant uksest ning teenindamine toimub eest suurest avast. Konteinerist kiosk on kindlasti silmailuks igal pool ning parim selle juures on, et vajadusel saab ka kioskit äärmiselt kergelt teisaldada. 

Pilkupüüdev büroo või pood

5/5

Viimaseks, kuid selle eest vägevaks tooteks MILO professionaalse kasutuse kategoorias on meie multifunktsionaalne büroo või miks ka mitte pood.  Tänu konteinerelamute laialdastele kasutamisvõimalustele saame me olenevalt vajadusest muuta ruumi sisearhitektuuri. Vajadusel saame sisse ehitada sobiva disainiga tualettruumid või hoopis proovikabiinid? 

Avar sisekujundus ja suured aknad annavad ruumile valgust ja soojust.

Vaata ka meie teisi tooteid:

English