märts 19, 2019

Ideed

Konteinerelamud - Kas tulevikumuusika?

Seoses inimeste arvu kasvuga on meil tekkinud vajadus rohkema elamispinna järele. Paraku aga ei ole võimalik meie planeeti suuremaks muuta - on vaja innovaatilisi ideid. Üks nendest on merekonteinerite ümberehitus. Mis hoiab paremini ja kindlamalt, kui meres ja tormis vastu pidanud konteniner? Pealegi näeb see stiilne välja. Merekonteineril on mitu head omadust ja seda on märganud inimesed üle maailma. Otsustasime kokku koguda huvitavaid ja silmapaistvaid projekte ning loodame ka Sind sellega inspireerida!

Telliskivi loomelinnak

Tallinnas on üks põnev koht nii turistile kui ka kohalikule – Telliskivi loomelinnak. Telliskivi loomelinnakus on rõhku pandud loomingulisusele ja innovaatsusele. Merekonteineritest söögikohad on kui kirss tordil. Meie meelest on see vägev ettevõtmine ning hea näide sellest, kuidas on võimalik ühel esemel otstarvet nii mõjuvalt muuta.

Uuri rohkem: https://telliskivi.cc/

Container City at Trinity Buoy Wharf

Innovatiivne mitmekordne konteinerelamu Londonis annab inspiratsiooni ning näitab merekonteineritest tehtud elamute võimalusi. Konteinereid on seest võimalik laiendada, et oma vajadustele vastavat lahendust saavutada. Äge disain meelitab kohale mitte ainult elanikke. Uuskasutus parimal viisil.

Loe rohkem siit: http://www.trinitybuoywharf.com/about/container-city

English