märts 19, 2019

Ideed

Konteinerelamud - Kas tulevikumuusika?

Inimeste arvu kasv tekitab vajadust järjest enam rohkema elamispinna järele. Paraku ei ole võimalik meie planeeti suuremaks muuta, vaid on vaja innovaatilisi ideid. Üks neist on merekonteinerite ümberehitus. Mis kestab paremini ja kindlamalt, kui meres ja tormis vastu pidanud konteiner? Peale selle näeb see stiilne välja. Merekonteineril on mitu head omadust ja seda on märganud inimesed üle maailma. Otsustasime siia kokku koguda huvitavaid ja silmapaistvaid projekte ning loodame ka Sind sellega inspireerida!

Telliskivi loomelinnak

Tallinnas on üks põnev koht nii turistile kui ka kohalikule – Telliskivi loomelinnak. Telliskivi loomelinnakus on rõhku pandud loomingulisusele ja innovaatilisusele. Merekonteineritest söögikohad on kui kirss tordil. Meie meelest on see vägev ettevõtmine ning hea näide sellest, kuidas on võimalik ühe eseme otstarvet nii mõjuvalt ja stiilselt muuta.

Uuri rohkem: https://telliskivi.cc/

Container City at Trinity Buoy Wharf

Innovaatiline mitmekordne konteinerelamu Londonis annab inspiratsiooni ning näitab merekonteineritest tehtud elamute võimalusi. Konteinereid on seest võimalik laiendada, et saavutada oma vajadustele vastav lahendus. Hea disain meelitab kohale ka teisi huvilisi peale  elanike. Uuskasutus parimal viisil.

Loe rohkem siit: http://www.trinitybuoywharf.com/about/container-city

Birkenstock Box - No space for mainstream

“Birkenstock box is a travelling experiment in retail” (Loe rohkem siit: https://www.birkenstockbox.com/berlin ja siit: https://www.birkenstockbox.com/berlin/oliver-reichert/view). 

Firma Birkenstock teisaldatav merekonteinerist hoone on üks väljapaistvamaid omade seas. Kaunis ja silmapaistev välimus toetab firma Birkenstock tegevjuhi Oliver Reicherti ideed ja visiooni, mille kohta saate lugeda ülaltoodud linkidelt. Lihtsus ja funktsionaalsus üheskoos – merekonteineritest elamute võlu, millest peab lugu ka härra Oliver Reichert. 

MILO baar

Meie poole pöördus klient sooviga kiiresti stiilset ja mobiilset baarilahendit saada. MILO baar sai inspiratsiooni Londonis nähtud “The Wildbeer” lahendusest, mis kliendile meeldis ja ka meile mõnusa uue väljakutse andis. Kogu mööbel on kliendi soove ja ettekujutust arvestades meie enda käsitöö. Tihtipeale ongi mõistlikum konteinerlahenduse puhul lasta mööbel sisse ehitada. Nii võib kindel olla, et kõik mõõdud on õiged. Mööbli puhul on tegemist materjalidega, mis vedelikuga kokku puutudes on kergesti puhastatavad ja vastupidavad. Meil on alati hea meel uusi lahedaid ideid kliendiga koos arendada ja ellu viia. Miks mitte ka Sinu ideed? 

Baar enne kliendile üle andmist

Inspiratsioon: The Wildbeer-lahendus Londonis

English