märts 19, 2019

Ideed

Konteinerelamud - Kas tulevikumuusika?

Seoses inimeste arvu kasvuga on meil tekkinud vajadus rohkema elamispinna järele. Paraku aga ei ole võimalik meie planeeti suuremaks muuta - on vaja innovaatilisi ideid. Üks nendest on merekonteinerite ümberehitus. Mis hoiab paremini ja kindlamalt, kui meres ja tormis vastu pidanud konteniner? Pealegi näeb see stiilne välja. Merekonteineril on mitu head omadust ja seda on märganud inimesed üle maailma. Otsustasime kokku koguda huvitavaid ja silmapaistvaid projekte ning loodame ka Sind sellega inspireerida!

Telliskivi loomelinnak

Tallinnas on üks põnev koht nii turistile kui ka kohalikule – Telliskivi loomelinnak. Telliskivi loomelinnakus on rõhku pandud loomingulisusele ja innovaatsusele. Merekonteineritest söögikohad on kui kirss tordil. Meie meelest on see vägev ettevõtmine ning hea näide sellest, kuidas on võimalik ühel esemel otstarvet nii mõjuvalt muuta.

Uuri rohkem: https://telliskivi.cc/

Container City at Trinity Buoy Wharf

Innovatiivne mitmekordne konteinerelamu Londonis annab inspiratsiooni ning näitab merekonteineritest tehtud elamute võimalusi. Konteinereid on seest võimalik laiendada, et oma vajadustele vastavat lahendust saavutada. Äge disain meelitab kohale mitte ainult elanikke. Uuskasutus parimal viisil.

Loe rohkem siit: http://www.trinitybuoywharf.com/about/container-city

Birkenstock Box - No space for mainstream

“Birkenstock box is a travelling experiment in retail” (Loe rohkem siit: https://www.birkenstockbox.com/berlin ja siit: https://www.birkenstockbox.com/berlin/oliver-reichert/view). Firma Birkenstock teisaldatav merekonteinerist hoone on üks väljapaistvamaid omade seas. Kaunis ja silmapaistev välimus toetab firma Birkenstock tegevjuhi Oliver Reicherti ideed ja visooni, millest saad lugeda üleval antud lingi alt. Lihtsus ja funktsionaalsus ühes – merekonteineritest elamute võlu, millest peab lugu ka härra Oliver Reichert. 

MILO baar

Meie poole pöördus klient sooviga kiiresti stiilset ja mobiilset baarilahendit saada. MILO baar sai inspiratsiooni Londonis nähtud “The Wildbeer”-lahendusest, mis kliendile meeldima hakkas ja ka meile mõnusa uue väljakutse andis. Kogu mööbel on kliendi soove ja ettekujutust arvestades meie enda käsitöö. Tihtipeale ongi mõistlikum konteinerlahendi puhul lasta mööbel sisse ehitada. Nii võib kindel olla, et kõik mõõdud on õiged! Mööbli puhul on tegemist materjalidega, mis vedelikuga kokkupuutes kergesti puhastatavad ja vastupidavad on. Meil on alati hea meel uusi lahedaid ideid kliendiga koos arendada ja ellu viia. Miks mitte ka Sinu ideed? 

English